Straż Graniczna Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG im. gen. bryg. Wilhelma Orlika - Rückemanna Wyniki konkursu plastycznego ogłoszonego z okazji 10. rocznicy powołania Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Wyniki konkursu plastycznego ogłoszonego z okazji 10. rocznicy powołania Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu

Anna Chmura
02.08.2019

Z okazji 10. rocznicy powołania Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu ogłoszony został konkurs plastyczny dla dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych powiatu lubańskiego.

W konkursie wzięły udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu, Szkoły Podstawowej nr 1 w Olszynie i Szkoły Podstawowej w Siekierczynie. Łącznie zgłoszonych zostało 50 prac w dwóch kategoriach wiekowych: 

  • uczniowie klas I – IV szkół podstawowych 
  • uczniowie klas V – VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjów.

Komisja, powołana do rozstrzygnięcia konkursu i wyboru laureatów, miała nie lada zadanie wybrania tylko trzech, spośród kilkudziesięciu fantastycznych prac plastycznych.

W wyniku zaciętych dyskusji oraz demokratycznego głosowania, wybrane zostały trzy najlepsze naszym zdaniem dzieła oraz po jednym wyróżnieniu w każdej z kategorii.

Uczniowie klas I – IV szkół podstawowych:

1. miejsce - Radosław Czyż


2. miejsce - Hanna Rałowska


3. miejsce - Oliwier Socha


Wyróżnienie - Maja Bednarska


Uczniowie klas V – VIII szkół podstawowych oraz klas III gimnazjów:

1. miejsce - Weronika Kęska


2. miejsce - Kaja Popiel


3. miejsce - Mirella Zaton


Wyróżnienie - Izabela Kogiel

Laureatom serdecznie gratulujemy talentu i pomysłów, a wszystkim uczestnikom składamy podziękowania za udział w konkursie.

do góry