Straż Graniczna Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG im. gen. bryg. Wilhelma Orlika - Rückemanna Wystartowały IV Mistrzostwa Straży Granicznej w Koszykówce - Aktualności -

Nawigacja

Aktualności

Wystartowały IV Mistrzostwa Straży Granicznej w Koszykówce

Patrycja Linke - Malinowska
13.06.2018

We wtorek, 12 czerwca br., w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubaniu rozpoczęły się IV Mistrzostwa Straży Granicznej w Koszykówce. Organizatorami zawodów są Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu, Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Funkcjonariuszy Straży Granicznej oraz Burmistrz Miasta Lubań. Honorowy patronat nad imprezą objęli Prezes Polskiej Ligi Koszykówki oraz IPA Polska.

Mistrzostwa otworzył Komendant Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu płk SG Roman Łubiński, któremu towarzyszył Burmistrz Miasta Lubań Pan Arkadiusz Słowiński.

W sportowych zmaganiach bierze udział 11 drużyn z Oddziałów i Ośrodków Szkolenia Straży Granicznej. Do rywalizacji stanęły zespoły z Bieszczadzkiego, Nadwiślańskiego, Śląskiego, Podlaskiego, Warmińsko-Mazurskiego, Nadbużańskiego, Nadodrzańskiego i Morskiego Oddziału Straży Granicznej, Komendy Głównej Straży Granicznej, Centralnego Ośrodka Szkolenia SG w Koszalinie oraz Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych SG w Lubaniu.

W ciągu trzech dni zostaną rozergane 32 mecze. Zwycięzcę Mistrzostw poznamy w czwartek.

Pierwsze spotkanie rozegrano pomiędzy Warmińsko-Mazurskim a Podlaskim Oddziałem SG.

 

GALERIA ZDJĘĆ

 

Grupa A

Grupa B

1

Podlaski Oddział SG

A1

1

Centralny Ośrodek Szkolenia SG

B1

2

Morski Oddział SG

A2

2

Śląski Oddział SG

B2

3

Nadodrzański Oddział SG

A3

3

Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych SG

B3

4

Nadwiślański Oddział SG

A4

4

Komenda Główna SG

B4

5

Nadbużański Oddział SG

A5

5

Bieszczadzki Odddział SG

B5

6

Warmińsko-Mazurski Oddział SG

A6

 

 

I Faza rozgrywek

Grupa A- wyniki

Mecz nr 1

12.06.2018

8.45 – 9.30

A1 : A6

50 : 30

Podlaski OSG

Warmińsko-Mazurski OSG

Mecz nr 3

12.06.2018

10.45 –11.30

A2 : A5

45 : 28

Morski OSG

Nadbużański OSG

Mecz nr 5

12.06.2018

12.45 –13.30

A3 : A1

20 : 37

Nadodrzański OSG

Podlaski OSG

Mecz nr 7

12.06.2018

14.45 –15.30

A4 : A2

26 : 40

Nadwiślański OSG

Morski OSG

Mecz nr 9

12.06.2018

16.45 –17.30

A3 : A6

20 : 40

Nadodrzański OSG

Warmińsko-Mazurski OSG

Mecz nr 11

12.06.2018

18.45 –19.30

A4 : A5

39 : 32

Nadwiślański OSG

Nadbużański OSG

Mecz nr 12

12.06.2018

19.45 –20.30

A2 : A6

53 : 30

Morski OSG

Warmińsko-Mazurski OSG

Mecz nr 13

13.06.2018

08.00 –08.45

A3:A4

22 : 55

Nadodrzański OSG

Nadwiślański OSG

Mecz nr 14

13.06.2018

8.45 – 9.30

A5:A1

35 : 45

Nadbużański OSG

Podlaski OSG

Mecz nr 16

13.06.2018

11.00 –11.45

A2:A3

52 : 26

Morski OSG

Nadodrzański OSG

Mecz nr 18

13.06.2018

13.00 –13.45

A6:A4

23 : 43

Warmińsko-Mazurski OSG

Nadwiślański OSG

Mecz nr 20

13.06.2018

15.00 –15.45

A1:A2

40 : 39

Podlaski OSG

Morski OSG

Mecz nr 22

13.06.2018

17.00 –17.45

A6:A5

38 : 41

Warmińsko-Mazurski OSG

Nadbużański OSG

Mecz nr 24

13.06.2018

19.00 –19.45

A1:A4

27 : 50

Podlaski OSG

Nadwiślański OSG

Mecz nr 25

13.06.2018

20.00 –20.45

A5:A3

47 : 21

Nadbużański OSG

Nadodrzański OSG

 

I Faza rozgrywek

Grupa B- wyniki

Mecz nr 2

12.06.2018

09.45 –10.30

B2:B5

36 : 42

Śląski OSG

Bieszczadzki OSG

Mecz nr 4

12.06.2018

11.45 –12.30

B3:B4

35 : 22

OSS SG

KGSG

Mecz nr 6

12.06.2018

13.45 –14.30

B1:B2

14 : 55

COS SG

Śląski OSG

Mecz nr 8

12.06.2018

15.45 –16.30

B5:B3

37 : 27

Bieszczadzki OSG

OSS SG

Mecz nr 10

12.06.2018

17.45 –18.30

B1:B4

28 : 33

COS SG

KGSG

Mecz nr 15

13.06.2018

10.00 –10.45

B2:B3

46 : 27

Śląski OSG

OSS SG

Mecz nr 17

13.06.2018

12.00 –12.45

B4:B5

49 : 60

KGSG

Bieszczadzki OSG

Mecz nr 19

13.06.2018

14.00 –14.45

B3:B1

44 : 34

OSS SG

COS SG

Mecz nr 21

13.06.2018

16.00 –16.45

B4:B2

38 : 71

KGSG

Śląski OSG

Mecz nr 23

13.06.2018

18.00 –18.45

B5:B1

57 : 26

Bieszczadzki OSG

COS SG

 
 

Wyniki grupowe

Grupa A

Grupa B

1

Morski OSG

8

1

Bieszczadzki OSG

8

2

Nadwiślański OSG

7

2

Śląski OSG

7

3

Podlaski OSG

6

3

OSS SG

6

4

Nadbużański OSG

5

4

KGSG

5

5

Warmińsko - Mazurski OSG

4

5

COS SG

4

6

Nadodrzański OSG

3

 

II Faza rozgrywek

Mecz nr 26

I półfinał

14.06.2018

07.45-08.30

Pierwsza drużyna grupy A z drugą drużyną z grupy B

 

39 : 31

Morski OSG

Śląski OSG

Mecz nr 27

II półfinał

14.06.2018

08.45-09.30

 

Pierwsza drużyna grupy B z drugą drużyną z grupy A

 

38 : 22

Bieszczadzki OSG

Nadwiślański OSG

Mecz nr 28

Mecz o 9 miejsce

14.06.2018

09.45–10.30

Drużyny które po fazie grupowej zajęły miejsca 5 w grupach

 

45 : 28

Warmińsko-Mazurski OSG

COS SG

Mecz nr 29

Mecz o 7 miejsce

14.06.2018

10.45–11.30

Drużyny które po fazie grupowej zajęły miejsca 4 w grupach

 

69 : 23

Nadbużański OSG

KGSG

Mecz nr 30

Mecz o 5 miejsce

14.06.2018

11.45–12.30

Drużyny które po fazie grupowej zajęły miejsca 3 w grupach

 

49 : 32

Podlaski OSG

OSS SG

III Faza rozgrywek

Mecz nr 31

Mecz  o 3 miejsce

14.06.2018

12.45–13.30

Przegrani półfinałów

 

33 : 48

Śląski OSG

Nadwiślański OSG

Mecz nr 32

Mecz o Mistrzostwo SG

14.06.2018

14.00–16.00

Zwycięzcy półfinałów

 

84 : 69

 

 

Morski OSG

Bieszczadzki OSG

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA  IV MISTRZOSTW SG W KOSZYKÓWCE

Miejsce

Drużyna

  1.  
Morski OSG

2.

Bieszczadzki OSG

3.

Nadwiślański OSG

4.

Śląski OSG

5.

Podlaski OSG

6.

OSS SG

7.

Nadbużański OSG

8.

KGSG

9.

Warmińsko - Mazurski OSG

10.

COS SG

11.

Nadodrzański OSG

 
 
 
do góry