Straż Graniczna Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu

Nawigacja

Kolejna edycja kursu pt. "Doskonalenie umiejętności jazdy pojazdami ATV"

24 czerwca br. grupa funkcjonariuszy Podlaskiego i Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej ukończyła kolejną w tym roku edycję trzydniowego kursu doskonalącego pt. „Doskonalenie umiejętności jazdy pojazdami ATV” przeprowadzonego przez instruktorów jazdy z Zakładu Ogólnozawodowego.

Reprezentacja Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu zwycięska w konkurencji SHOT OFF w Czechach

W odbywających się w dniach 22 - 23.06.2016 r. XIV zawodach strzeleckich Czeskiej Policji w Oparany drużyna w składzie: chor. szt. SG Izabela Dudenko, st. chor. szt. SG Artur Wójcik i mł. chor. SG Sebastian Ozga wygrała konkurencję SHOT OFF w rywalizacji w systemie pucharowym zwyciężając we wszystkich pojedynkach.

Warsztaty pt. "Koordynowanie działań SG przez funkcjonariuszy służby dyżurnej operacyjnej - metody, środki, taktyka"

W dniach 20 – 24.06.2016 r. w Ośrodku Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu odbyły się warsztaty pt. „Koordynowanie działań SG przez funkcjonariuszy służby dyżurnej operacyjnej – metody, środki i taktyka” skierowane do funkcjonariuszy służby dyżurnej operacyjnej Straży Granicznej.

Funkcjonariusze SG wrócili z misji wsparcia Policji Macedonii w ochronie granicy państwowej

20 czerwca 2016 r. trzydziestoosobowa grupa funkcjonariuszy Straży Granicznej powróciła z misji wsparcia Policji Macedonii w ochronie granicy państwowej.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

_

...

do góry