Straż Graniczna Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu

Nawigacja

Najważniejsze

Wizyta delegacji Centrum Kynologicznego Państwowej Służby Granicznej Ukrainy

W dniach 17 - 21.10.2016 r., w ramach Planu współpracy Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu a Centrum Kynologicznym Państwowej Służby Granicznej Ukrainy w Wielkich Mostach na 2016 r., z wizytą w Ośrodku przebywała delegacja z Ukrainy.

„Górscy wojownicy”, czyli zawody „Mountain Warriors” w Karkonoszach.

Żołnierze oraz funkcjonariusze Straży Granicznej, Samodzielnych Pododdziałów Antyterrorystycznych Policji oraz Biura Ochrony Rządu rywalizowali ze sobą w czasie zawodów „Mountain Warriors”, które w dniach 17 – 18.10.2016 r. zostały przeprowadzone w rejonie Szklarskiej Poręby.

Kurs doskonalący „Posługiwanie się bronią palną w trakcie wykonywania zadań służbowych”

W dniach 17 – 21.10.2016 r. instruktorzy z Zakładu Zabezpieczenia Działań Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu przeprowadzili kurs doskonalący pt. „Posługiwanie się bronią palną w trakcie wykonywania zadań służbowych”. Kurs był adresowany do funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę w bezpośredniej ochronie granicy państwowej.

Kolejna edycja kursu „Pierwsza pomoc w warunkach bojowych – czerwona taktyka”

W dniach 10.10 – 14.10.2016 r. funkcjonariusze Zakładu Zabezpieczenia Działań Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu przeprowadzili kolejną edycję kursu „Pierwsza pomoc w warunkach bojowych – czerwona taktyka”.

Aktualności

Kalendarium

Wybierz miesiąc i rok

Wybierz dzień miesiąca

Najważniejsze wydarzenia

_

...

do góry